Junior DevOps

CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:

Poszukujemy kandydata ze znajomością AWS.

Który pomoże nam w:

  • instalacji, konfiguracji i administracji systemami operacyjnymi Linux/Windows,
  • konfiguracji rozwiązań sieciowych (VPN), identyfikacji i rozwiązywaniu problemów związanych z   oprogramowaniem,
  • systemami operacyjnymi Linux/Windows oraz serwisami AWS,
  • wsparciu dla zespołów programistów oraz poszukiwaniu nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim,
  • znajomość AWS
  • chęć nauki i samodoskonalenia
  • dobra organizacja pracy, skrupulatność

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę,
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).
Poznaj pracodawcę
Core Services Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Skontaktuj się: katarzyna.zadlo@coreservices.pl
Z tytułem maila: Junior DevOps - region - zapracowani.pl