Analityk systemowy

CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:

  • analiza systemowa w projektach z branży automotive  najlepiej z doświadczeniem przy projektach embedded (projekty C/C++ w systemach wbudowanych).
  • tworzenie i rozwój dokumentacji analitycznej systemów informatycznych,
  • definiowanie wymagań funkcjonalnych,
  • zbieranie wymagań projektowych i przygotowywanie dokumentów specyfikacji wymagań oprogramowania, analiza i poprawa istniejącej dokumentacji projektowej,
  • udział w spotkaniach projektowych, uzgodnieniach, sesjach testowych i wdrożeniach.

Od kandydata oczekujemy:

  • min 2 lata doświadczenia
  • doświadczenia przy projektach embedded (projekty C/C++ w systemach wbudowanych)

Oferujemy:

  • długoterminową współpracę,
  • dedykowanego opiekuna administracyjnego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,
  • zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).
Poznaj pracodawcę
Core Services Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Skontaktuj się: katarzyna.zadlo@coreservices.pl
Z tytułem maila: Analityk systemowy - region - zapracowani.pl