Cloud Engineer (DevOps)

CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:

  • projektowanie, utrzymywanie, skalowanie i monitorowanie środowisk chmurowych w AWS;
  • ścisła współpraca z SCRUM Master, aby zarządzać przepływem pracy przez zespół platformy chmurowej i stale poprawiać sposób działania zespołu Agile,
  • rozwijanie automatyzacji i możliwości operacyjnych w celu obsługi rodzimych obciążeń innych niż chmury, które muszą być zarządzane za pomocą centrum danych
  • podobnego do modelu, np. kopie zapasowe, łatanie, opracować ramy testowe, aby zapewnić udane wersje platformy chmurowej.

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w administrowaniu systemami IT, inżynierii i operacjach obejmujących wirtualizację, pamięć masową, sieci, narzędzia do automatyzacji i monitorowania,
  • doświadczenia w rolach DevOps,
  • doświadczenia w rozwijaniu infrastruktury jako kodu, zarządzaniu kontrolą źródła GIT,
  • doświadczenia w zakresie zwinnych metod pracy, w tym SCRUM i Kanban oraz pracy w Jira.

Licencje i certyfikaty: Certification with Amazon Web Services (AWS) or Microsoft Azure, ITIL or IT4IT Service Management Qualifications, Agile certification.

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę,
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Oprócz tego poszukujemy również Technical Lead, DevOps Engineer - AWS, Cloud Solution Architect
oraz juniorów ze znajomością AWS-a.

Poznaj pracodawcę
Core Services Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie, Wrocław

powyżej 20000 brutto

Skontaktuj się: katarzyna.zadlo@coreservices.pl
Z tytułem maila: Cloud Engineer (DevOps) - region - zapracowani.pl