Frontend Developer

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do jednego z projektów poszukujemy osoby na stanowisko:
Frontend / Ionic Developer
Miejsce pracy: Poznań

Najważniejsze obowiązki:

• Tworzenie oprogramowania frontendowego,

• Obsługa interfejsu projektu,

• Implementacja innowacyjnych rozwiązań w nowoczesnych technologiach,

• Bieżące uzupełnianie dokumentacji technicznej.

Idealny kandydat posiada:

• Co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku Frontend Developer,

• Znajomość technologii: Angular 4+ (+ Type Script), Node.js, HTML, CSS, SASS, REST API, Ionic ¾,

• Doświadczenie z REST, automatyzacją procesów,

• Znajomości metodyki SCRUM,

• Znajomość ekosystemu Atlassian (JIRA, Stash, Confluence, Bamboo etc),

• Znajomość Linuxa,

• Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

• Długoterminowa współpraca,

• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,

• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)

• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport),

• Opiekę dedykowanego opiekuna administracyjnego.

Poznaj pracodawcę
Core Services Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Wielkopolskie, Poznań

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Skontaktuj się: paulina.jamnycz@coreservices.pl
Z tytułem maila: Frontend Developer - region - zapracowani.pl