Fryzjerka / Fryzjer / Pomoc fryzjerska

Prężnie rozwijający się salon fryzjerski Prowokacja, który mieści się w Fabryce Porcelany w Katowicach poszukuje:

Fryzjerka/Fryzjer/Pomoc fryzjerska

Zadania:

  • stylizacja i strzyżenie fryzur damskich i męskich
  • koloryzacje i inne zabiegi fryzjerskie
  • budowanie dobrych relacji z klientami
  • dbałość o stanowisko pracy

Wymagania:

  • komunikatywność
  • łatwość nawiązywania kontaktu z klientem
  • sumienność
  • dobra organizacja pracy własnej
  • profesjonalne podejście do klienta
  • uczciwość, lojalność oraz punktualność

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym zakładzie w bardzo dogodnej lokalizacji
  • wysokie standardy pracy (stawiamy na jakość obsługi klienta, pracujemy na wysokiej jakości kosmetykach)
  • pracę w gronie profesjonalistów
  • miłą atmosferę pracy
  • szkolenia rozwijające umiejętności
  • dużą samodzielność pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Posiadamy również stanowiska pod wynajem!

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 533 571 683 Aleksandra

Prowokacja

Prowokacja

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Katowice

Dowolna