Tester automatyzujący

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży bankowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:

  • praca w zespole Aigle SCRUM w systemia Iteracyjnym
  • budowanie testów automatycznych do testów funkcjonalnych i regresyjnych dla nowych i istniejących aplikacji.

Idealny kandydat posiada:

  • znajomość metodologii i testowania,
  • doświadczenie w budowaniu automatycznych testów funkcjonalnych i regresyjnych,
  • doświadczenie z narzędziami jira i śledzenia błędów.
  • chęć rozwoju na ścieżce kariery Test Automation
  • umiejętnośc efektywnej pracy w zespole

Oferujemy:

  • Długoterminowa współpraca,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport),
  • Opiekę dedykowanego opiekuna administracyjnego.
Poznaj pracodawcę
Core Services Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Samozatrudnienie

12000 - 15000 brutto

Skontaktuj się: praca@coreservices.pl
Z tytułem maila: Tester automatyzujący - region - zapracowani.pl