Analityk Systemowy

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do jednego z projektów dla sektora finansowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk systemowy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • wsparcie w projektowaniu rozwiązań informatycznych
  • tworzenie dokumentacji powykonawczej
  • zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych dotyczących produktów i usług IT

Idealny kandydat posiada:

  • min. 3 lata doświadczenia na tym samym stanowisku
  • umiejętność tworzenia specyfikacji funkcjonalnych i/lub technicznych,
  • znajomość narzędzia Sparx Systems Enterprise Architect,
  • znajomość notacji UML
  • mile widziana znajomość podstaw SQL oraz notacji BPMN, JIRA

Oferujemy:

  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email:

praca@coreservices.pl

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922  ze zm.) informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Core Services Sp. z o.o., miejsce wykonywania działalności – ul. Długosza 60, 51-162 Wrocław. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym administratorom danych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych odbywa się na podstawie art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy i jest niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.”

Poznaj pracodawcę
Core Services Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie, Wrocław