Developer Node.js

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.
Obecnie do jednego z projektów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:
• Praca w projektach IoT oraz Cloud2Cloud,
• Wpływ na rozwój centrum R&D,
• Tworzenie aplikacji back – endowych.

Idealny kandydat posiada:
• Bardzo dobrą znajomość tworzenia aplikacji back – endowych przy użyciu JavaScript (Node.js),
• Doświadczenie w pracy w pracy z Redis / PostgreSQL Server,
• Znajomość systemu Linux,
• Doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych,
• Znajomość: TypeScript, Git, RESTful, RabbitMQ, MongoDB, WebSocket,
• Dobrą znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• Długoterminowa współpraca,
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport),
• Opiekę dedykowanego opiekuna administracyjnego.

Poznaj pracodawcę
Core Services Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Skontaktuj się: paulina.jamnycz@coreservices.pl
Z tytułem maila: Developer Node.js - region - zapracowani.pl