Kontroler jakości

Wytwarzamy i sprzedajemy na rynku krajowym i zagranicznym produkty i usługi o wysokim stopniu przetworzenia, przyjazne dla środowiska, gwarantując pełną satysfakcję naszym klientom i zapewniając stabilny poziom życia pracowników.

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza ul. Sobieskiego 24

Wymagania :

  • Wykształcenie: preferowane średnie lub wyższe
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Minimum roczne doświadczenie pracy w przemyśle
  • Uprawnienia UT1 – mile widziane

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie pomiarów oraz badań wyrobów
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wynikami pomiarów

System pracy :

  • Praca w systemie 3 – zmianowym od poniedziałku do piątku

Aplikacje prosimy składać za pomocą poniższego formularza.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Wszystkie aplikacje powinny być opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Huta Bankowa Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Dąbrowa Górnicza

Umowa o pracę

Skontaktuj się: a.warmuz@hutabankowa.pl
Z tytułem maila: Kontroler jakości - region - zapracowani.pl