Specjalista branżowy ds. gospodarki energetycznej i ochrony środowiska

Wytwarzamy i sprzedajemy na rynku krajowym i zagranicznym produkty i usługi o wysokim stopniu przetworzenia, przyjazne dla środowiska, gwarantując pełną satysfakcję naszym klientom i zapewniając stabilny poziom życia pracowników.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza ul. Sobieskiego 24

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane specjalności: inżynieria środowiska, energetyka
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie przemysłowym

Zakres obowiązków:

  • bilansowanie i rozliczanie zakupu oraz zużycia energii elektrycznej, gazu, tlenu, powietrza sprężonego oraz wody pitnej,
  • sporządzanie sprawozdań GUS w zakresie gospodarki energetycznej oraz sprawozdań do Urzędu Regulacji Energetyki,
  • monitoring realizacji celów środowiskowych.
  • prowadzenie całokształtu spraw związanych z gospodarką odpadami,
  • prowadzenie całokształtu spraw związanych z pozwoleniem wodno-prawnym.

System pracy :

  • praca w systemie 1 – zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.

Aplikacje prosimy składać za pomocą poniższego formularza.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Wszystkie aplikacje powinny być opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Huta Bankowa Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Dąbrowa Górnicza

Umowa o pracę

Skontaktuj się: a.warmuz@hutabankowa.pl
Z tytułem maila: Specjalista branżowy ds. gospodarki energetycznej i ochrony środowiska - region - zapracowani.pl