Magazynier

Wymagania:

  • Gotowość do długoterminowej współpracy.
  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru.
  • Właściwe rozmieszczenie przyjmowanych towarów w magazynie.
  • Kompletowanie zamówień.
  • Sortowanie i pakowanie towaru.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub zlecenie-jesteśmy elastyczni).
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + premia.
  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce.
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe).
  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji.
  • Kompleksowe szkolenia dla osób bez doświadczenia.
  • Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowych.

No Limit Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Polska, Zachodniopomorskie, Przecław