Brygadzista - Lider Zespołu Magazynowego

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Brygadzista - Lider Zmiany Magazynu

Miejsce wykonywania pracy: Pruszków

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Doświadczenie w obszarze logistyki ( magazynier, lider, brygadzista itp.)
  • Podstawowa wiedza na temat operacji magazynowych i zasad gospodarki magazynowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presja czasu
  • Bardzo dobra obsługa komputera (w szczególności Ms. Excel)
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność budowanie relacji z pracownikami
  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu (ok.10 osób).
  • Realizacja określonych zadań związanych z wykonaniem operacji magazynowych.
  • Realizacja określonych celów jakościowych.
  • Szkolenie i ocena podległych zespołów operacyjnych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce.
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe).
  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji.
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowych.

Zaangażowany, kompetentny i różnorodny zespół, składający się zarówno z doświadczonych fachowców, ale także z młodych innowatorów rozpoczynających dopiero swoją karierę zawodową, to nasza największa wartość.

Dołącz do Nas już dziś!

No Limit Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska, Mazowieckie, Pruszków