Doradca Klienta

Happy Socks zatrudnia!

Wraz z nowymi projektami poszukujemy pracowników do swoich firmowych punktów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, Zabrze, Gliwice, Bielsko-Biała, Wrocław, Poznań, Opole

Obowiązki:

  • Obsługa klienta
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientem
  • Budowanie dobrego wizerunku marki
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów i estetyczny wygląd sklepu

Oczekujemy:

  • Otwartości i komunikatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dyspozycyjności (praca zmianowa i w weekendy)
  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętności budowania relacji z klientem
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Kreatywności i optymizmu
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole
  • Elastyczne godziny pracy dla studentów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • System premii i nagród uzależniony od zaangażowania
  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku i przyjaznej atmosferze

Nie czekaj - Aplikuj już dziś!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy zawrzec klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Gecko Snow Distribution Tomasz Lubina

Miejsce pracy: Polska, Śląskie, Katowice Polska, Śląskie, Zabrze Polska, Śląskie, Gliwice Polska, Śląskie, Bielsko-Biała Polska, Dolnośląskie, Wrocław Polska, Opolskie, Opole Polska, Wielkopolskie, Poznań